贺州公交 10路
去程: 东站 — 四小 — 黄田路口 — 公交大厦 — 车站宿舍 — 新世纪 — 谬屋路口 — 白家寨路口 — 黄田卫生所 — 黄田 — 煤气站 — 廖家寨 — 凉亭 — 黄田寨 — 竹山脚(黄田) — 工作站 — 新村 — 新村小学 — 十四队 — 花果山 — 钟屋 — 西田口电站 — 姑婆山路口 — 山脚队 — 石林路口 — 新路 (26站)
回程: 新路 — 石林路口 — 山脚队 — 姑婆山路口 — 西田口电站 — 钟屋 — 花果山 — 十四队 — 新村小学 — 新村 — 工作站 — 竹山脚(黄田) — 黄田寨 — 凉亭 — 廖家寨 — 煤气站 — 黄田 — 黄田卫生所 — 白家寨路口 — 谬屋路口 — 新世纪 — 车站宿舍 — 公交大厦 — 黄田路口 — 四小 — 东站 (26站)
备注信息:
无