温州公交 瓯07
去程: 蟠凤 — 梧慈路口 — 南堡 — 沙门 — 牛山 — 化工市场 — 公交巴士 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿客运中心 — 下岭 — 前陈 — 屿头 — 岩门 — 仰义 — 河岙 — 前京 — 官岭山庄 — 下岸西 — 外垟口 — 外垟 — 上桥[上戍] — 竹徐 — 竹桥 — 前林 — 西湾 — 枫林岙 — 潮埠 — 大厂口 — 樟村北 — 樟村南 — 后垟 — 藤桥南街 — 藤桥 (42站)
回程: 藤桥 — 藤桥南街 — 后垟 — 樟村南 — 樟村北 — 大厂口 — 潮埠 — 枫林岙 — 西湾 — 前林 — 竹桥 — 竹徐 — 上桥[上戍] — 外垟 — 外垟口 — 下岸西 — 官岭山庄 — 前京 — 河岙 — 仰义 — 岩门 — 屿头 — 前陈 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 公交巴士 — 化工市场 — 牛山 — 沙门 — 南堡 — 梧慈路口 — 蟠凤 (42站)
备注信息:
欢迎添加补充线路信息!