潮州公交 薛陇-五乡
去程: 薛陇 — 郭陇 — 冠园 — 潮安车站 — 华美 — 彩塘车站 — 大寨 — 东彩路口 — 金石大道 — 松昌中学 — 浮洋 — 乌洋 — 枫溪 — 奎元 — 市政府 — 体育馆 — 电信大楼 — 枫春市场 — 潮州卫校 — 南桥 — 桥东 — 慧如公园 — 韩山师院 — 神奇果园 — 潮州技校 — 淡浮院 — 森林公园 — 潮州党校 — 溪口 — 高速路口 — 铁铺镇政府 — 铺埠 — 五乡 (33站)
回程: 五乡 — 铺埠 — 铁铺镇政府 — 高速路口 — 溪口 — 潮州党校 — 森林公园 — 淡浮院 — 潮州技校 — 神奇果园 — 韩山师院 — 慧如公园 — 桥东 — 南桥 — 潮州卫校 — 枫春市场 — 电信大楼 — 体育馆 — 市政府 — 奎元 — 枫溪 — 乌洋 — 浮洋 — 松昌中学 — 金石大道 — 东彩路口 — 大寨 — 彩塘车站 — 华美 — 潮安车站 — 冠园 — 郭陇 — 薛陇 (33站)
备注信息:
无