莆田公交 仙游
去程: 南门公共站 — 农贸市场 — 壶山路 — 爱牙口腔 — 城厢区法院 — 莆田一中 — 东坡村 — 泗屿 — 山牌 — 华林工业区 — 下花 — 市科技学校 — 快乐农庄 — 濑溪 — 郊溪 — 长岭 — 郊尾 — 尾塘 — 田头店 — 盖尾 — 宝峰口 — 柴桥头 — 赖店 — 仙游城关 (24站)
回程: 仙游城关 — 赖店 — 柴桥头 — 宝峰口 — 盖尾 — 田头店 — 尾塘 — 郊尾 — 长岭 — 郊溪 — 濑溪 — 快乐农庄 — 市科技学校 — 下花 — 华林工业区 — 山牌 — 泗屿 — 东坡村 — 莆田一中 — 城厢区法院 — 爱牙口腔 — 壶山路 — 农贸市场 — 南门公共站 (24站)
备注信息:
无