深圳公交 高峰专线⑦
去程: 梅龙路公交站 — 世纪春城 — 塘水围村 — 横岭工业区 — 横岭 — 惠鑫公寓 — 松坪山路口 — 朗山路中 — 朗山路口 — 科苑立交 — 科苑立交南 — 科苑北 — 深南科苑立交北 — 高科技中心 — 深港研究基地 — 科苑南公交总站 (16站)
回程: 返程: — 科苑南公交总站 — 深港研究基地 — 中兴通讯 — 创维大厦 — 华为 — 科发路 — 深南科苑立交北 — 科苑北 — 科苑立交 — 松坪山路口 — 香梅北 — 深圳石油大厦 — 福田中医院 — 福田党校 — 惠鑫公寓 — 横岭 — 横岭工业区 — 塘水围村 — 世纪春城 — 梅龙路公交站 (21站)
备注信息:
无