去程: 东门车站 — 东风针织厂 — 体育场路 — 育才路 — 宾阳路 — 新华路 — 丹城公园 — 小河头 — 新光大宾馆 — 营门路 — 西门车站 — 狮山路 — 公路段 — 罐头厂 — 万里纺织厂 — 农场 — 黄家塔村 — 南仓村 — 潘家桥村 — 变电所 — 路下岭村 — 白石村 — 珠水溪村 — 殡仪馆 — 三叉路口 — 九顷村 (26站)
回程: 九顷村 — 三叉路口 — 殡仪馆 — 珠水溪村 — 白石村 — 路下岭村 — 变电所 — 潘家桥村 — 南仓村 — 黄家塔村 — 农场 — 万里纺织厂 — 罐头厂 — 公路段 — 机械厂 — 西门车站 — 营门路 — 新光大宾馆 — 文昌街 — 中医院 — 新三江 — 新华路 — 宾阳路 — 育才路 — 体育场路 — 东门车站 (26站)
去程: 小白象 — 客运中心 — 云石酒店 — 中国银行 — 广电大厦 — 丹南路口 — 滨海学校 — 南沙村 — 杨家村 — 上吴村 — 黄家桥 — 小厅桥 — 标牌厂 — 樟树下 — 南庄中学 — 洋心村 — 仇家山 — 孙家村 — 滨海大道 — 西港村 — 大目涂 — 岳头村 (22站)
回程: 岳头村 — 大目涂 — 滨海农场 — 新矸头 — 滨海大道 — 孙家村 — 仇家山 — 河家 — 洋心村 — 南庄中学 — 樟树下 — 标牌厂 — 小厅桥 — 黄家桥 — 上吴村 — 杨家村 — 南沙村 — 滨海学校 — 半河 — 人民广场 — 方秧新村 — 南门停车场 — 现代家电 — 小白象 (24站)