去程: 小白象 — 电信大楼 — 步行街 — 新华路 — 起春路 — 育才路 — 文峰小区 — 象中 — 文学路 — 塔山路口 — 梅溪路 — 东门车站 — 东谷湖宾馆 — 沙溪路 — 猪码头 — 白溪路 — 宾阳路 — 老医院 — 黄家桥 — 上进路 — 十字街口 — 西桥头 — 象三中 — 外国语学校 — 西门车站 — 狮山路 — 公路段 — 西谷湖路 — 蓬莱路口 — 蓬莱小区 — 新丰路口 — 茂林路口 — 邮电大楼 — 三小 — 客运中心 (35站)
回程: 客运中心 — 三小 — 春晖幼儿园 — 茂林路 — 快活林饭店(新丰路) — 蓬莱小区 — 长城公司 — 西谷路口 — 公路段 — 供电局 — 西门车站 — 外国语学校 — 象三中 — 西桥头 — 十字街口 — 上进路 — 黄家桥 — 汪家河菜场 — 宾阳路 — 白溪路 — 猪码头 — 沙溪路 — 东风针织厂 — 东门车站 — 梅溪路 — 塔山路 — 文峰小区(东) — 象山中学 — 红房子 — 育才路口 — 新华路口 — 步行街 — 电信大楼 — 小白象 (34站)
去程: 东门车站 — 梅溪路 — 塔山路 — 文峰小区 — 万家灯火 — 象一中 — 海韵幼儿园 — 文峰学校 — 丹东小区 — 万象路 — 东河花园 — 国际大酒店 — 技工学校 — 高教园区 — 中家河村 — 银都家园 — 人民医院 — 上半河村 — 汇兴路 — 新华路 — 方秧路 — 天安路 — 瑶琳路 — 莱薰路 — 新丰路 — 蓬莱路 — 西谷湖路 — 白鹤路 — 环城西路 — 农贸市场 (30站)
回程: 农贸市场 — 环城西路 — 白鹤路 — 西谷湖路 — 蓬莱路 — 新丰路 — 莱薰路 — 瑶琳路 — 天安路 — 方秧路 — 新华路 — 汇兴路 — 上半河村 — 人民医院 — 银都家园 — 中家河村 — 高教园区 — 技工学校 — 国际大酒店 — 东河花园 — 万象路 — 丹东小区 — 文峰学校 — 海韵幼儿园 — 象一中 — 万家灯火 — 文峰小区 — 塔山路 — 梅溪路 — 东门车站 (30站)