去程: 石灵路 — 前廊村委会 — 长途车站 — 交警 — 狮标 — 富民 — 鞋城 — 华南 — 车站 — 万岁脚 — 中旅 — 邮电局 — 石蚶路 — 长福 — 一中 — 宝盖镇 — 科技园(新光电子厂) (17站)
回程: 科技园(新光电子厂) — 宝盖镇 — 一中 — 长福 — 石蚶路 — 邮电局 — 中旅 — 万岁脚 — 车站 — 华南 — 鞋城 — 富民 — 狮标 — 交警 — 长途车站 — 前廊村委会 — 石灵路 (17站)
去程: 长途车站 — 交警 — 狮标 — 五洲 — 建联 — 东阳 — 总站 — 工行 — 花园城 — 边防 — 劳动力大厦 — 荣誉大酒店 — 德辉 — 拘留所 — 杆头 — 坑东(华飞制衣) — 朝天寺路口(宝盖山姑嫂塔路口) — 前埔 — 子英医院(衙口) — 塔石(虎岫禅寺路口) — 沙美 — 永宁 — 梅林(港边) — 浯沙(外高) — 城隍庙(镇海石) — 黄金海岸 (26站)
回程: 黄金海岸 — 城隍庙(镇海石) — 浯沙(外高) — 梅林(港边) — 永宁 — 沙美 — 塔石(虎岫禅寺路口) — 子英医院(衙口) — 前埔 — 朝天寺路口(宝盖山姑嫂塔路口) — 坑东(华飞制衣) — 杆头 — 拘留所 — 德辉 — 荣誉大酒店 — 劳动力大厦 — 边防 — 花园城 — 工行 — 总站 — 东阳 — 建联 — 五洲 — 狮标 — 交警 — 长途车站 (26站)
去程: 长途车站 — 交警 — 狮标 — 富民 — 鞋城 — 华南 — 车站 — 万岁脚 — 中旅 — 邮电局 — 石狮医院 — 美食街(石永路) — 金林路(兴业银行路口) — 长福 — 子芳路 — 华侨医院 — 后花新村 — 三中 — 塘头 — 六中 (20站)
回程: 六中 — 塘头 — 三中 — 后花新村 — 华侨医院 — 子芳路 — 长福 — 石蚶路 — 美食街(石永路) — 石狮医院 — 邮电局 — 中旅 — 万岁脚 — 车站 — 华南 — 鞋城 — 富民 — 狮标 — 交警 — 长途车站 (20站)
去程: 长途车站 — 交警 — 狮标 — 五洲 — 建联 — 东阳站 — 总站(第三车站) — 花园城 — 琼林中路 — 石蚶路(美食街) — 长福车站 — 赛特医院 — 老干活动中心 — 宋塘路 — 塘边 — 仑后 — 古山厝仔 — 莲糖 — 溪前 — 青莲 — 奈厝前 — 墩上 — 上埭洪窟 — 西港 — 厝上东店 (25站)
回程: 厝上东店 — 西港 — 上埭洪窟 — 墩上 — 奈厝前 — 青莲 — 溪前 — 莲糖 — 古山厝仔 — 仑后 — 塘边 — 宋塘路 — 老干活动中心 — 赛特医院 — 长福车站 — 石蚶路(美食街) — 琼林中路 — 花园城 — 总站(第三车站) — 东阳站 — 建联 — 五洲 — 狮标 — 交警 — 长途车站 (25站)